Zālamana Salas

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Zālamana Salas

Pārdod īpašumu Zālamana salās

Zālamana salas ir tauta, kas sastāv no simtiem salu Klusā okeāna dienvidos. Daudzas vietnes ir saistītas ar Otro pasaules karu. Gvadalkanala ir province un viena no lielākajām salām arhipelāgā: šeit ir piemineklis, kas veltīts karā kritušajiem amerikāņu karavīriem. Guadalcanal atrodas arī valsts galvaspilsēta Honiara.

Ja vēlaties pārvietoties un iegādāties nekustamo īpašumu pārdošanai Zālamana salās, jums jāņem vērā, ka Zālamana salas ir trešais lielākais arhipelāgs Klusā okeāna dienvidu daļā. Zālamana salas atrodas uz ziemeļaustrumiem no Austrālijas. Honiaras galvaspilsēta atrodas Guadalcanal, lielākajā salā, kurā dzīvo vairāk nekā 30 000 iedzīvotāju. Pārējās galvenās pilsētas ir Gizo, Auki un Kirakira. Valsts ir Lielbritānijas Sadraudzība.

 

Atrast pārdošanai paredzētu īpašumu Zālamana salās nav viegli, jo vairāk nekā 90% salu iedzīvotāju ir melanēziešu etniskās grupas, taču starp Gvadalankalas Isatabu un migrantiem, kas nāk no kaimiņu salas, notika intensīva un rūgta sāncensība. Cīņas sākās 1998. gadā, bet 2000. gadā Austrālija iejaucās, lai atjaunotu likumu un kārtību.

 

Zemes konflikts ir galvenais pilsoņu nemieru cēlonis. Zeme ir svarīga problēma un neatņemama Zālamana salu iedzīvotāju dzīvesveida sastāvdaļa. Salas iedzīvotāji nelabprāt piešķir zemi netradicionālām ekonomiskajām saistībām, un tas ir izraisījis nepārtrauktus strīdus par zemes īpašumtiesībām. Viena no vissvarīgākajām Zālamana salas kultūras iezīmēm ir tā, ka tās iedzīvotāji ir cieši saistīti ar savu zemi.

 

Ja vēlaties iegādāties nekustamo īpašumu pārdošanai Zālamana salās, aptuveni 95% no Zālamana salās esošās zemes pieder pamatiedzīvotājiem, klaniem vai radiniekiem. Šīs komunālās zemes var iznomāt valdībai kā aģentus. Nomas nosacījumi privātām komerciālām vajadzībām var sasniegt līdz 75 gadiem. Bet tas negarantē, ka tiesības uz īri ir viegli iegūstamas. Konfliktu prasības par to pašu zemes gabalu bieži rodas un var izraisīt strīdus, palēninot uzņēmējdarbības procesu un palielinot izmaksas.

Lai gan ir daudz vietu, kas jāņem vērā, plānojot pārcelties uz īpašumu un meklējot nekustamo īpašumu pārdošanai Zālamana salās, dažas no virsotnēm, kas jāņem vērā, būtu Uepi, Ghizo sala vai Honiara. Uepi un Ghizo ir mazliet tūristi, bet nav īpaši pārpildīti. Hanjara nav tūristu rajons, pat ja tajā dzīvo ļoti liels iedzīvotāju skaits - aptuveni 57 000 cilvēku. Tā kā pilsēta ar lielāko iedzīvotāju skaitu Zālamana salās ir arī gleznaina pilsēta, kurā cilvēki ir klusi un mēdz sevi turēt. Var paiet zināms laiks, lai pierastu pie apkārtnes klusuma, taču, ja vēlaties atstāt attālumu no tradicionālās dzīves, visticamāk, jūs atradīsit to kā perfektu dzīvesvietu un iegādājaties nekustamo īpašumu Zālamana salās. Uepi ir ideāli piemērots tiem, kam patīk nirt, jo tai ir skaista dabiska lagūna, un Ghizo sala ir ļoti skaista sala. Tā ir otra lielākā no Zālamana salām.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB